شبکه های اجتماعی در کرمان

راه اندازی کمپین شبکه های اجتماعی

چرا شبکه های اجتماعی برای شرکت یا فروشگاه من سودمند است؟

سخت است کسی را پیدا کنید که یک گوشی هوشمند در جیب نداشته باشد ؛ و سخت تر آن است کسی را بیابید که گوشی یا تبلت اش به گستره جهانی اینترنت متصل نباشد! این روزها بزرگترین دایره المعارف آدم ها اینترنت است و همین شبکه های اجتماعی! هر چه بخواهند بخرند ، بپزند ، بخورند و… قبل اش سری به صفحات مرتبط اش می زنند.

فعالان تجاری باهوش نتیجه جستجوی کاربران شبکه های اجتماعی قرار می گیرند!

هر کس که به نحوی کسب و کاری دارد که نیاز به جذب مخاطب جهت ارائه خدمات و کالا هایش را دارد ، با ایجاد حساب کاربری و صفحات در شبکه های اجتماعی و افزایش مخاطب می تواند جاده جدیدی برای فروش کالا های بیشتر را ترسیم کند و در این جاده براند و هر کس را که دید سوار کند!

روزگاری پیش نه صد سال پش بلکه  همین ۵ سال پیش اگر قصد تبلیغات داشتید. بهترین راه یا تلویزیون بود یا بیلبورد یا شاید هم تبلیغات کاغذی که البته همه این ها هنوز هم کاربرد دارند. اما هزینه های گزاف. حال خود قضاوت کنید؛ شما بیشتر تلویزیون تماشا می کنید یا در گوشی می چرخید؟

شما بیشتر روزنامه می خوانید یا کانال ها و گروه های تلگرام؟! شما یک تراکت تبلیغاتی را اگر بخوانید که نمی خوانید سریعا بیرون می اندازید. اما یک تصویر تبلیغاتی زیبا را در گوشی ذخیره می کنید.

همه این ها را گفتیم که به این نتیجه برسیم که حیف است در میان سرگرمی های مخاطبان شبکه های اجتماعی تجارت نکنید. مردم در شبکه های اجتماعی سرگرم می شوند و کالا ها و خدمات شما می تواند در میان سرگرمی های مردم پنهان شود و شما را به سود دهی برساند. چه تبلیغی از این ارزان تر که یک عکس آپلود کنید و چندین هزار نفر آن را ببینند .

بنابر این اگر تا امروز به فکر ایجاد صفحات تجاری خود در فضای اینترنت نبوده اید همین الان اقدام نمایید.

ایجاد صفحات در شبکه های اجتماعی آسان است. چرا با فروغ گستر همکاری کنم؟

ایجاد کردن صفحات در شبکه های اجتماعی کار آسانی است. اما بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات کار مشکلی است. این که چیدمان استراتژی تبلیغات الکترونیک به چه صورتی باشد؟

شبکه های اجتماعی در کرمان

 ایجاد کمپین شبکه های اجتماعی

– ترسیم پلن تجاری

– طراحی یکدست چیدمان بصری جهت نمایش در شبکه های اجتماعی

– طراحی و پیاده سازی سیستم بازاریابی اینترنتی بر اساس سنجش و آنالیز رقبا

– سیاست گذاری تبلیغات بصری کالاها جهت جذب مخاطب

– چیدمان استراتژی نفوذ برای بالا بردن مخاطبین صفحات

– چیدمان بازاریابی محلی جهت جذب مخاطبان منطقه ای

– طراحی گرافیک صفحات به صورت یکدست

شما با عقد قرارداد ایجاد کمپین شبکه های اجتماعی با گروه تجاری فروغ گستر کرمان بعد از گذشت ۳۰ روز صفحات شبکه های اجتماعی خود را به صورت بهینه سازی شده و سیاست گذاری شده از ما تحویل می گیرید؛ و بر اساس برنامه ریزی مکتوب انجام شده طبق پلن ارائه شده می توانید خودتان صفحاتتان را مدیریت نمایید. برتری شما از رقبای شما به کار گیری علم بازاریابی ، گرافیک در کنار فناوری خواهد بود.َ

تبلیغات در اینستاگرام

این روزها اینستاگرام به رشد خود ادامه می‌دهد و کسب‌وکارها هم برای بهره بردن از فواید آن درحال ملحق شدن به این اپلیکیشن شگفت‌انگیز هستند. اگر با تعجب از خودتان می­پرسید که آیا تجارت شما باید در اینستاگرام باشد یا خیر، بدانید که راه درستی را در پیش گرفته‌اید. این را می‌گوییم چون دلایل این کار، کمی پیچیده‌تر از آن چیزی هستند که ممکن است فکر کنید.

شبکه های اجتماعی در کرمان

تبلیغات در تلگرام

تلگرام محبوب ترین برنامه ارتباطات در ایران است و هم اکنون راه اندازی یک کانال تلگرام میتواند یافتن مشتریان جدید و ارتباط با مشتریان قدیمی را برای شما راحت تر و موثر تر کند .

شبکه های اجتماعی در کرمان

تبلیغات در گوگل پلاس

گوگل پلاس یکی از مکان های درجه یک برای ساختن جلوه برند است. گوگل از اطلاعات کار شما استفاده می کند تا ارزش وب را در بسته های دانش و شاخص بندی کلان مشخص نماید. هرچه پروفایل گوگل پلاستان بهتر باشد، برندتان به طور طبیعی بهتر در سرتاسر اینترنت برجسته و منتشر خواهد شد.

شبکه های اجتماعی در کرمان